Wspieramy przedsiębiorców we wdrażaniu innowacji

Celem działania Spółki jest komercjalizacja wyników badań naukowych i prac rozwojowych oraz prowadzenie działań z zakresu transferu technologii i promocji nauki.

Chcesz zlecić badania?

Komercyjne usługi badawcze

Realizujemy projekty badawcze, usługi laboratoryjne, jak również oferujemy profesjonalne doradztwo, w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłoszone przez przedsiębiorców.

Jest wiele powodów żeby nam zaufać!

▶ Szybkość i sprawność obsługi prac zleconych przez dedykowany zespół.

▶ Znaczne usprawnienie realizacji zlecenia – wskutek zwolnienia z procedury zamówień publicznych.

▶ Elastyczność w sposobie realizacji umowy i rozliczeń – dzięki statusowi spółki jako podmiotu prawa handlowego.

Jakość usług

Dlaczego warto zaufać IT4L?

Doświadczony zespół

Nasz zespół składa się z ekspertów naukowo-gospodarczych związanych w przeszłości z NCBiR, BGK, Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju oraz PARP.

Certyfikowany Ośrodek

Posiadamy liczne krajowe i międzynarodowe certyfikaty gwarantujące jakość świadczonych przez nas usług.

Kompleksowe usługi

Prowadzimy kompleksową obsługę naszych klientów. Jej szeroki zakres wynika nie tylko z kompetencji naszego zespołu, ale także ze stałej współpracy z innymi firmami, instytucjami, czy funduszami VC.

Konkurencyjne ceny

Dzięki zastosowanemu modelu seccess-fee minimalizujemy koszty i oferujemy konkurencyjne ceny dla naszych klientów.

Poszukujesz specjalistów?

To tu znajdziesz doświadczonych ekspertów z obszaru life science

Nie posiadasz wykwalifikowanego zespołu, aby zrealizować projekt? Brak Ci specjalisty? Baza IT4L zawiera ponad 500 specjalistów różnych dziedzin. InnoTech4Life wspiera aktywnie zewnętrzne podmioty gospodarcze w poszukiwaniu naukowych partnerów do realizacji zadań w projektach B+R. Dzieki naszemu wsparciu kilkadziesiąt projektów nawiązało owocne współprace i zrealizowało projekty z obszarów life science!

Kadra SGGW w Warszawie

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego to nie tylko jedna z uczelni wyższych – to także ważny ośrodek naukowo-badawczy. Tutejsze badania nie odbiegają poziomem od tych prowadzonych w renomowanych europejskich i światowych ośrodkach. Innowacyjne prace badawcze i w konsekwencji przełomowe osiągnięcia to przede wszystkim wynik ciężkiej pracy wysoko wykwalifikowanej kadry akademickiej, która właśnie z SGGW postanowiła związać swoją naukową karierę. 

0
specjalistów i naukowców

SZUKASZ SPRZĘTU?

Znajdź laboratorium
i sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb

Oferujemy dostęp do nowoczesnych przestrzeni laboratoryjnych dostępnych dla naukowców i firm z branż Life Science, medycznej, farmaceutycznej, biotechnologicznej i pokrewnych. W poniższych plikach znajdą Państwo laboratoria, a także aparturę dostępne na SGGW. W przypadku zainteresownia, którąkolwiek pozycją prosimy o kontakt.

Realizujesz projekt B+R?

Współpracuj z IT4L przy projektach badawczo-rozwojowych

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego ma szeroki zakres możliwości badawczych i chętnie podejmujemy współpracę z reprezentantami otoczenia społeczno-gospodarczego służącemu rozwojowi wszystkich interesariuszy i całego społeczeństwa. Zachęcamy i wspieramy swoich pracowników naukowych we współpracy ze szczególnym uwzględnieniem projektów o charakterze inter lub multidyscyplinarnym. IT4L wspiera i realizuje kilkanaście projektów z partneremi krajowymi i zagranicznymi. Wejdź w współpracę z innymi naukowcami, przedsiębiorcami czy inwestorami i zrealizuj swój projekt.

Poszukujesz innowacyjnych i niecodziennych rozwiązań?

Najlepsze firmy nie czekają, aż konkurencja je dogoni!

Nie wiesz jak prawnie zabezpieczyć zakup innowacji? Potrzebujesz wsparcia we wprowadzeniu nowej technologii? Potrzebujesz aktualnych informacji na temat najlepszych możliwości oraz form finansowania zakupu i wdrożenia innowacji lub transferu technologii? Chcesz zyskać przewagę konkurencyjną na rynku dzięki wdrożonym innowacjom? Jeżeli tak, zapraszamy do InnoTech4Life, tutaj uzyskasz profesjonalną pomoc!

Zakres usługi

W ramach usługi przedstawimy Ci technologie, które zwiększą Twoją przewagę konkurencyjną na rynku. Dzięki nam pozyskasz sprawdzonych partnerów biznesowych, a także poznasz nowe kierunki rozwoju dla Twojej firmy!
Pomoc naszych ekspertów daje Ci szansę doboru najkorzystniejszego dla Twojej Firmy sposób wdrożenia wybranej innowacji lub technologii. Ponadto korzystając z naszej usługi uzyskasz także aktualne informacje na temat finansowania nowych technologii w swojej Firmie.
W ramach usługi przygotujemy Twoje przedsiębiorstwo do zakupu nowego rozwiązania technologicznego. W ramach usługi przygotujemy raport z rekomendacjami oraz wzorami umów zakupu nowej technologii lub innowacji (licencja; umowa kupna/sprzedaży; umowa na realizację projektu badawczego/innowacyjnego).

Dokumenty do pobrania

Wersje polskojęzyczne:

Wersje anglojęzyczne:

Napisz do nas!

Nie znalazłeś wszystkich informacji na stronie? A może szukasz czegoś innego? Nasz zespół ekspertów odpowie na wszystkie Twoje pytania w ciągu 24h.